לימודי הילינג קורס לימודי רפלקסולוגיה לימודי דולה קורס מודעות עצמית עיסוי דמיון מודרך לימודי נטורופתיה הגדלת חזה קורס עיסוי
לקבלת מידע נוסף הרשמ/י
שם:
מס' טלפון:
כתובת דוא''ל:
מכללת מהות העבירה ב 28/4/13 את פעילותה לקמפוס ברושים לרפואה משלימה באונ' ת"א, רחוב חיים לבנון 30 ת"א

מועדי פתיחת קורסים

חניה-בברושים

הרשמ/י למפגש היכרות

    ברושים בפייסבוק
    מהות בטוויטר
מהות ביוטיוב
  מהות בגוגל פלוס

טיפוח הרוחניות הנשית
דאלי הדר מגל, בוגרת מגמת מהות עולמו של הילד

מאז ומתמיד דובר על הרוחניות הנשית ועל הכוחות המיוחדים לאישה. כולם מדברים על עוצמת הרגש המפותחת של האישה, על האינטואיציה המפותחת, חכמתה הנשית ועוד. לנשים יש שפה משלהן, כח משלהן, עולם משלהן וכח חיים אדיר שמאפשר להן לברוא מציאות.

 

בכל הכתובים ובכל הזמנים דובר על כוחן המיוחד של הנשים. בסיפורי המקרא העתיקים, בספרות הפופולרית, בספרי עצות לחיים (כדוגמאת "גברים ממאדים ונשים מנוגה"), בתרבויות עתיקות, בהצגות בידור שונות... כולם מדברים על כוחות האישה המיוחדים.

המאבק הנשי להכרה
יחד עם זאת, המאבק הנשי מתקיים מימי קדם – מאבק על מקומן בחברה, על הזכויות שלהן, על הזכות להשמיע את קולן. האנושות מדכאת נשים באופן מתמשך. מדכאת את הכח הנשי ואת השפה הנשית.

ויותר מכך, בכל רגע נתון נשים רבות ברחבי העולם סובלות - מהשתקה, אונס, הטרדה מינית, הטרדות מילוליות, אלימות, נשואים בכפייה, מפגיעה בגופן ובנפשן.

מאז ומתמיד, נשים נלחמות ברוע הגזירה, בכל רחבי העולם, ומשמיעות את קולן. משנות, מקדמות, משמרות את כוחן, ומצליחות. נשים נאבקות למען יישמע קולן, לוחמות נגד אי השוויון, נלחמות על האמונות שלהן, על כבודן, על זכותן לחיות כנשים, להרגיש כנשים, לדבר כנשים, להתנהג כנשים.

שינוי נשי
שנים השתיקו את הכח הנשי וכעת הנשיות מתפרצת, כהר געש ממש. נשים מדברות ומשמיעות את קולן, נשים פועלות חברתית למען נשים אחרות, מקדמות ומחוקקות חוקים, יוצאות להפגנות ומשנות סדרי עולם.

מטרת המאבק הנשי היא להפיץ את הכח הנשי בעולם, את שפת הרגש, את הרוחניות הנשית, את האינטיליגנציה הרגשית הקדומה- לדבר אותה, לבטא אותה, להכיר אותה, ולהשתמש בה לתועלת הנשים ולרווחת האנושות כולה.

יד ביד
הגיע הזמן שאנו הנשים נתעורר וניתן לטבע הנשי ולקול הנשי את מקומם הראוי. עלינו להתחבר ולהתאחד. רק יחד נוכל לגלות את עוצמת הרגש שלנו, את החשיבה החיובית, ואת הסוד למקור כוחנו הנשי האינסופי.

כל הנשים, באהבה, יחד. אין דבר שיוכל לעצור אותנו.מהות, מכללה לרפואה משלימה, העבירה פעילותה לקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב | כתובת: חיים לבנון 30  רמת אביב, ת"א | למפת הגעה - לברושים  
טלפון בברושים: 03-6411961 | פקס: 03-5376080 |  דוא"ל: info@mahut.co.il

Berliner Design
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט