לימודי הילינג קורס לימודי רפלקסולוגיה לימודי דולה קורס מודעות עצמית עיסוי דמיון מודרך לימודי נטורופתיה הגדלת חזה קורס עיסוי
לקבלת מידע נוסף הרשמ/י
שם:
מס' טלפון:
כתובת דוא''ל:
מכללת מהות העבירה ב 28/4/13 את פעילותה לקמפוס ברושים לרפואה משלימה באונ' ת"א, רחוב חיים לבנון 30 ת"א

מועדי פתיחת קורסים

חניה-בברושים

הרשמ/י למפגש היכרות

    ברושים בפייסבוק
    מהות בטוויטר
מהות ביוטיוב
  מהות בגוגל פלוס

האור הלבן

"האור הלבן" היא שיטה לפיתוח התודעה ולהעצמה עצמית אצל מבוגרים, בני נוער וילדים. נקודת ההנחה של השיטה היא שבאמצעות חיבור לחשיבה חדשה ויצירתית, מודעות עצמית והיכרות חווייתית עם הפוטנציאל הממשי שחבוי בכל אחד מאיתנו, ניתן לחולל שינוי אמיתי ועמוק בחיינו. בכל אחד מאיתנו קיים רובד פנימי עמוק שהוא המקום שמתוכו אנחנו יכולים לרפא את עצמנו, לנווט את מסע חיינו לעבר בהירות חדשה, פעולה חדשה ואושר רב יותר ויותר. רובנו מתקשים לבוא במגע על בסיס יומי עם אותו רובד, ועבור חלקנו, רובד זה אינו נגיש כלל.

בעזרת שיטת האור הלבן, אנו יכולים להתחבר לרובד הפנימי שכולו עשוי מחכמה, דממה ואושר, להישטף באור של ביטחון והבנה, לסלק כל בלבול או ספק ולהתחיל להעלות את חיינו על מסלול חדש.

הקורס נועד לצייד את הסטודנטים במגוון טכניקות תודעה להעצמה ולעבודה עם ילדים במכלול קשיים. (השיטה פותחה בישראל על ידי ההוגה והסופר שי טובלי).

הקורס ישלב בין הרצאות, הדגמות, תרגולים מעשיים של טכניקות תודעה בעבודה עצמית, זוגית וקבוצתית. הרצאות עיוניות מעמיקות על טבען של מחשבות, רגשות ותחושות, דרכי מחשבה ותפישה אצל אנשים, פיתוח חשיבה יצירתית, מודעות עצמית, ואינטליגנציה מסוג חדש ..

קהל יעד: סטודנטים שנה ג' ב"מהות עולמו של הילד" - תוכנית להכשרת מטפלי ילדים לפיתוח מיומנויות, תפקוד למידה והסתגלות.

מטרת הקורס: לצייד את הסטודנטים בכלים מעשיים ועמוקים לעבודה עם ילדים בכל הקשור לקשיים, דפוסי התנהגות ומחשבה או בעיות רגשיות. הקורס יכלול לימוד טכניקות תודעה להעצמה, לפיתוח חשיבה יצירתית וליצירת שינוי בכל תחום בחיים לעבודה עצמית ולעבודה עם ילדים ובני נוער.

תוכן הלימוד:
חשיבה יצירתית ודרכי חשיבה חדשות, זהות עצמית ותפישה עצמית חדשה, התמודדות עם בעיות רגשיות, דפוסים וקשיים אצל ילדים, עבודה נכונה עם רגשות, מהלכים טיפוליים עם ילדים, עידוד מודעות עצמית והרחבת תודעה, עזרה בפיתרון בעיות, קבלת החלטות והגעה לבהירות .

בקורס יינתן חומר עיוני נרחב לקריאה. דרישות הקורס ימנו מסירת דיווחי סטאז' על הטכניקות הנלמדות והגשת עבודה עיונית

מנחת הקורס: נגה סיני
 

מהות, מכללה לרפואה משלימה, העבירה פעילותה לקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב | כתובת: חיים לבנון 30  רמת אביב, ת"א | למפת הגעה - לברושים  
טלפון בברושים: 03-6411961 | פקס: 03-5376080 |  דוא"ל: info@mahut.co.il

Berliner Design
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט