לימודי הילינג קורס לימודי רפלקסולוגיה לימודי דולה קורס מודעות עצמית עיסוי דמיון מודרך לימודי נטורופתיה הגדלת חזה קורס עיסוי
לקבלת מידע נוסף הרשמ/י
שם:
מס' טלפון:
כתובת דוא''ל:
מכללת מהות העבירה ב 28/4/13 את פעילותה לקמפוס ברושים לרפואה משלימה באונ' ת"א, רחוב חיים לבנון 30 ת"א

מועדי פתיחת קורסים

חניה-בברושים

הרשמ/י למפגש היכרות

    ברושים בפייסבוק
    מהות בטוויטר
מהות ביוטיוב
  מהות בגוגל פלוס

PURIFYING
ריפוי הגוף הרגשי-אנרגטי, הפיזי והמנטלי
יהונת יהב, מלמדת טיפול אנרגטי-רגשי 

במפגשים החוויתיים במערכות היחסים הקרובות שלנו נוצרות חוויות הגורמות ל"חסימות" המשבשות את הזרימה האנרגטית הטבעית, וגורמות לתחילתו של חוסר איזון. כאשר מעמיק השיבוש בזרימת האנרגיה, יופיעו מחלות וקשיים בגוף הפיזי, הנפשי והמנטאלי.

נקודת ההתחלה
כהמשך ישיר לעיבור, ממשיך להתהוות ולהתפתח מארג אנרגטי ופיזי- העובר. איברים פיזיים ומערכות פיזיות חדשות מתפתחים, ואיתם נוצרים ומתפתחים איברים אנרגטיים ומערכות אנרגטיות.

שני מארגים אלה, שני גופים אלה – הפיזי והאנרגטי, משפיעים זה על זה ומושפעים זה מזה. מכה בגוף הפיזי יוצרת חבורה פיזית אך גם חבורה אנרגטית. תאי הגוף הפיזי ניפגעו ואיתם נפגעה גם הזרימה האנרגטית, ולהיפך.

מהי פגיעה אנרגטית?
הגוף האנרגטי מכיל "איברים", ממש כמו הגוף הפיזי. איברי הגוף האנרגטים נקראים צ'קרות - מרכזים אנרגטיים גדולים, מרידיאנים - תעלות אנרגיה דקיקות העוברות בגוף, והילה - שכבות אנרגטיות העוטפות את הגוף הפיזי. הגוף האנרגטי הוא החוליה המקשרת בין הגוף (הפיזי) לנפש.

כאשר אנו נמצאים במצב מאוזן, גופנו הפיזי מתפקד כהלכה, חילוף החומרים תקין, מערכת חיסון מתפקדת במלואה, וכן כל שאר המערכות, ואנו חווים הרגשה כללית טובה.

כאשר ישנה בעיה - חוויה לא נעימה, עלבון, כעס, או פחד, נוצר שיבוש בזרימה האנרגטית, כמו התכווצות או קצר. השיבוש יכול להיות קטן או גדול, זמני או מתמשך. אם אנו שוהים בסביבה עוינת השיבוש יכול להיות מתמשך, קבוע וגורלי, במיוחד אם התרחש בשנות הינקות שלנו, כשגופנו האנרגטי נמצא עדיין בשלבי התפתחות והתחזקות, והוא עדין ורגיש, בדיוק כמו הגוף הפיזי.

קשר של אמא וילד
ההתהוות הטבעית של עובר ברחם אמו היא התהוות קיומית. האם מספקת לעובר חמצן, מזון, מקום רך ומגן והוא תלוי בה לחלוטין, כשהוא מחובר אליה בחבל הטבור. הקשר בין האם לעובר הוא הדוק ביותר, כל רגש שחווה האם, נעים או לא נעים, העובר חווה עימה, והוא חולק איתה כל מחשבה ואמונה, בכל רובדי חייה: זוגיות, אמהות, מימוש עצמי, עבודה, חוויות הינקות והילדות שלה עצמה, הקשר שלה עם הוריה ועוד. את כל אלה חווה העובר עם אמו באופן בלתי מודע.

בתהליך הלידה עוברים האם והעובר חוויה לא קלה ועמוסת רגשות, ואחרי הלידה ממשיך להתקיים הקשר ההדוק ביניהם, כשהתינוק ניזון דרך אמו ועדיין תלוי בה לחלוטין.

לקשר של התינוק עם ההורים, בעיקר עם אמו, ישנה השפעה מכרעת בהתפתחות גוף פיזי ואנרגטי-רגשי מאוזן. האיזון הכולל (פיזי- אנרגטי-נפשי) של האם בשלבים אלה הוא מהותי עבור התינוק, כיוון שהוא מחובר אליה.

מהו גוף פיזי-אנרגטי-רגשי?
הגוף הפיזי-אנרגטי-רגשי נושא דפוסים רגשיים ואמונות גרעין . זוהי מעין תורשה אנרגטית-רגשית.

כל תינוק גדל בבית גידול (מיומו הראשון ברחם) ייחודי מבחינת האווירה, בהתאם להורים שלו. התינוק חווה את דרך מחשבתם, פחדיהם, התנהגותם ואף את רגשותיהם ואמונותיהם, גם אם אינם מובעים בצורה ברורה. ולעיתים חבויים בתת המודע של הוריו. פחדים ואמונות חבויום שספגו הם בבית הוריהם.

ספיגה זו של התינוק את סביבתו יוצרת אצלו הטבעה של הגוף הפיזי-אנרגטי-רגשי.

כיצד נחסם הגוף האנרגטי ?
נדמיין תינוק קטן, רך, עדין ורגיש, בעל גוף ונפש רכים ועדינים המוקפים מעטפת אנרגטית רגישה ביותר. כל חוויה נעימה וטובה שהתינוק יחווה תגרום לזרימה טובה במכלול כולו, תגרום לו להרגשה טובה ואולי הוא אף יחייך. כל חוויה לא נעימה שיחווה התינוק, נוקשה, קשה או אלימה, תיצור אצלו מיד תגובה של התכווצות באנרגיה העוטפת אותו, ובאנרגיה השלובה בגופו הפיזי. כל התכווצות יוצרת חסימה קטנה בזרימה אנרגטית.

התכווצות ועוד התכווצות במשך ימים, חודשים ושנים, יוצרות שיבושים בזרימה הטבעית המשפיעים על המערכות האנרגטית והפיזית. לעיתים השיבוש עמוק וגדול עד כדי התפתחות מחלות פיזיות או נפשיות.

החסימות שנוצרות ומתבטאות במחלות נושאות את המידע הרגשי-אנרגטי של החוויה המכווצת. לדוגמא: אצל תינוק שהגיע עם דלקות אוזניים נמצאו חסימות רגשיות-אנרגטיות הקשורות לויכוחים בין ההורים.

PURIFYING
בטיפול PURIFYING –ניקוי אנרגטי-רגשי , מתקיים אבחון של אותן חוויות מכווצות. האבחון מראה מהם הדפוסים הרגשיים והאמונות המעורבות בבעיה, לאיזו מערכת יחסים קשורה החוויה ומתי התרחשה. אם תרצו, האבחון הוא גם מעין מראה המשקפת למטופל את החוויות שחווה ואת הדפוסים הרגשיים שהוא מקיים בתוכו בצורה לא מודעת.

כאשר אני עוצר ושואל את עצמי מה עשתה לי החוויה הזו? איך היא השפיעה עלי? איך אני מרגיש כלפיה? כאשר יש הבנה של החוויה, אעו אז הניקוי האנרגטי העמוק יכול להתחיל תהליך של ריפוי ברבדים העמוקים ביותר.

מחלות קשורות ישירות לדפוסים רגשיים-אנרגטיים מסוימים. התורשה היא, למעשה, תורשה גנטית-רגשית-אנרגטית העוברת מדור לדור. ברגע שאנו מרפאים את התבנית הרגשית-אנרגטית, אנו עוצרים את שרשרת החולי.

 

מהות, מכללה לרפואה משלימה, העבירה פעילותה לקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב | כתובת: חיים לבנון 30  רמת אביב, ת"א | למפת הגעה - לברושים  
טלפון בברושים: 03-6411961 | פקס: 03-5376080 |  דוא"ל: info@mahut.co.il

Berliner Design
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט