לימודי הילינג קורס לימודי רפלקסולוגיה לימודי דולה קורס מודעות עצמית עיסוי דמיון מודרך לימודי נטורופתיה הגדלת חזה קורס עיסוי
לקבלת מידע נוסף הרשמ/י
שם:
מס' טלפון:
כתובת דוא''ל:
מכללת מהות העבירה ב 28/4/13 את פעילותה לקמפוס ברושים לרפואה משלימה באונ' ת"א, רחוב חיים לבנון 30 ת"א

מועדי פתיחת קורסים

חניה-בברושים

הרשמ/י למפגש היכרות

    ברושים בפייסבוק
    מהות בטוויטר
מהות ביוטיוב
  מהות בגוגל פלוס

בדרך אל העושר

לא רבים הם ברי המזל שיכולים לשנות את מצב התודעה שלהם בכל רגע נתון, מבלי להזדקק לתנאים מסויימים, לשינוי תאורה, מקום ואווירה. מה לעשות ורובינו זקוקים לשינוי דרסטי בתנאים החיצוניים ובניטרול הסחות הדעת והגירויים שסביבנו ולכן אנו נוקטים בטכניקות שונות שמטרתן לסייע לנו, כמו הנמכת עוצמת האורות, הדלקת נר, הגפת חלונות ודלתות, השתקת רעשים, התרחקות ממקומות סואנים ולעתים אף נסיעה לאזור מרוחק, תרגילי ריכוז שונים, מדיטציה בקבוצה וכל מה שיעזור לנו, בסופו של דבר, להתחבר לעצמינו, לתודעה שלנו, לשקט הפנימי שמתחבא אי שם, בתוך כל אחד ואחת מאיתנו.

ממש כשם שכל אחד נזקק לתנאים שונים לקיום מדיטציה, כל אחד גם מתרגל אותה למטרות שונות. יש המבקשים להתעלות ולהתקרב לאלוהות ככל הניתן, יש המבקשים לשמוע קולות נעלים וגבוהים, יש המבקשים למצוא את השלווה והאיזון שבתוכם, יש המחפשים תשובה שאולי נמצאת במקומות אחרים, יש מי שמתרגל על מנת לשפר את יכולתו להתרכז ולחשוב, יש מי שעושה זאת על מנת להגיע לתיקון עצמי בכל הנוגע ליחסיו הבין - אישיים ולמרבה הפרדוקס – יש מי שמתרגל מדיטציה באופן קבוע, על מנת לשפר את יכולותיו העיסקיות לסיפוק צרכים פיננסיים.

אדם הפונה למאמן אישי, או עסקי, בוגר לימודי קאוצ'ינג, או להדרכה אישית כלשהי, בא ושואל – מה יהפוך אותי לאיש עשיר? אותו אדם מחמיץ את המשמעות האמיתית של השאלה שלו ומתכוון רק לעושר הפיננסי, בעוד שהרווח האמיתי טמון דווקא בעושר הפנימי וכשמישהו מבקש להיות אדם עשיר, הרי שהוא בעצם מחפש משמעות ותוכן שיעשירו את חייו ולא את ארנקו. אותו אחד, יכול להידרש לתרגילי מדיטציה ודרכם לגלות מה הייתה הבקשה האמיתית שלו, כאשר חיפש את העושר.

מהות, מכללה לרפואה משלימה, העבירה פעילותה לקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב | כתובת: חיים לבנון 30  רמת אביב, ת"א | למפת הגעה - לברושים  
טלפון בברושים: 03-6411961 | פקס: 03-5376080 |  דוא"ל: info@mahut.co.il

Berliner Design
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט