לימודי הילינג קורס לימודי רפלקסולוגיה לימודי דולה קורס מודעות עצמית עיסוי דמיון מודרך לימודי נטורופתיה הגדלת חזה קורס עיסוי
לקבלת מידע נוסף הרשמ/י
שם:
מס' טלפון:
כתובת דוא''ל:
מכללת מהות העבירה ב 28/4/13 את פעילותה לקמפוס ברושים לרפואה משלימה באונ' ת"א, רחוב חיים לבנון 30 ת"א

מועדי פתיחת קורסים

חניה-בברושים

הרשמ/י למפגש היכרות

    ברושים בפייסבוק
    מהות בטוויטר
מהות ביוטיוב
  מהות בגוגל פלוס

יהונת יהביהונת יהב

מלמדת טיפול אנרגטי-רגשי

מטפלת ומלווה אנשים וילדים בתהליכי צמיחה מזה 25 שנה, מנחת קבוצות בהתפתחות ואוהבת אדם.
מפתחת שיטת טיפול בשם PURIFYING - ניקוי אנרגטי-רגשי. בשיטה זו ניתן אנרגטית לנקות עד רמת ה-DNA חסימות ותדרים שנאספו בגוף ומשבשים את התפקוד הטבעי.
יהונת הוכשרה ע"י CARDELL& LINN SMITH להיות מאמנת ל- QUANTUM LIFE CHANGES.

 

על עצמי:
בתחילת דרכי המודעת למדתי שמערכת היחסים החשובה ביותר היא מערכת היחסים שלי עם עצמי. הדרך שבה אני מתיחסת אל עצמי קשורה ישירות לדרך שבה הורי התייחסו אלי ולדרך שבה הם התייחסו אחד אל השני. לאורך כל השנים, הנצחתי את הזוגיות שלי באופן דומה לדרך בה חוויתי את הזוגיות של הורי ואספתי חסימות רבות. בניקוי החסימות ובהזרמת אנרגיית ריפוי התחולל הריפוי הספונטאני המלא. כך גם התגלו לי באופן ברור אותן תבניות רגשיות מעכבות.

האופן בו הורי ביקרו, שפטו, ציפו, התאכזבו, אהבו וכו' הוטבע (באופן לא מודע בדרך כלל) במערכות האנרגטיות שלי והיו לחלק גדול של אמונותי ומחשבותי על עצמי: מהי זוגיות, הצלחה או כשלון, זהות עצמית, הורות, מוות, מה אני יכולה או לא וכו' -  עד שהגיע הרגע שבו עצרתי והבנתי שלא טוב לי.

הצורך להרגיש טוב יותר הביא אותי לחקור. הקדשתי זמן רב ללמידת תהליכים לריפוי ושינוי
(ועדיין ממשיכה בכך). הרצון לרפא ציסטה שהתגלתה על השחלה שלי הביא אותי לרפא את התבניות הקשורות לזוגיות שלי, וכאן התחולל שינוי עמוק ואמיתי של צמיחה וריפוי השחלה.

למדתי שהגוף האנושי מתקיים בתוך שדות אנרגטיים המחוברים לשדה הרגשות. שדות אלו מקיפים ושלובים בגוף הפיזי והם מהווים מכלול אחד של קיום האדם.
פיתחתי שיטת טיפול  היוצרת ניקוי ממוקד כמו קרן לייזר המסירה חסימות רגשיות שנאספו והפכו לתקועות. בחדר הטיפול מתרחש הניקוי בכל הרמות- פיזי, רגשי, מחשבתי ורוחני.


מאמריה של יהונת

23318

PURIFYING – ריפוי הגוף הרגשי-אנרגטי, הפיזי והמנטלי
במפגשים החוויתיים במערכות היחסים הקרובות שלנו נוצרות חוויות הגורמות ל"חסימות" המשבשות את הזרימה האנרגטית הטבעית, וגורמות לתחילתו של חוסר איזון. כאשר מעמיק השיבוש בזרימת האנרגיה, יופיעו מחלות וקשיים בגוף הפיזי, הנפשי והמנטאלי. 

הסוף לדיכאון
"הילדה הזו במצב דיכאוני לפני אשפוז. אם את לא תעזרי לה, היא תלך לאיבוד בין התרופות והרופאים ותהיה מאושפזת... תראי מה את יכולה לעשות". כך הגיעה אליי שיר לטיפול אנרגטי נגד דיכאון, וזה עבד.

 

 

מהות, מכללה לרפואה משלימה, העבירה פעילותה לקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב | כתובת: חיים לבנון 30  רמת אביב, ת"א | למפת הגעה - לברושים  
טלפון בברושים: 03-6411961 | פקס: 03-5376080 |  דוא"ל: info@mahut.co.il

Berliner Design
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט