לימודי הילינג קורס לימודי רפלקסולוגיה לימודי דולה קורס מודעות עצמית עיסוי דמיון מודרך לימודי נטורופתיה הגדלת חזה קורס עיסוי
לקבלת מידע נוסף הרשמ/י
שם:
מס' טלפון:
כתובת דוא''ל:
מכללת מהות העבירה ב 28/4/13 את פעילותה לקמפוס ברושים לרפואה משלימה באונ' ת"א, רחוב חיים לבנון 30 ת"א

מועדי פתיחת קורסים

חניה-בברושים

הרשמ/י למפגש היכרות

    ברושים בפייסבוק
    מהות בטוויטר
מהות ביוטיוב
  מהות בגוגל פלוס

הגוף כנהר של אנרגיה
ניצה מסיקה, מורה לנשימה מודעת (ריברסינג)


נשימה נכונה היא בטחון ושלווה, היכרות עמוקה עם האני האמיתי ורצונותיו. נשימה נכונה פותחת את הלב ומאפשרת לנו למצוא את עצמנו, לחזור הביתה.


לנשום עמוק פנימה

הנשימה הכי רדודה מגיעה עד המקום הכי עמוק בתוכנו, אל תוך הניצוץ שכולנו מחפשים. היא מסירה מאיתנו שכבות עבות של העולם האשלייתי שיצרנו לעצמנו, בחוץ ובפנים, מסירה את המסכות, ממקדת, ונוגעת ברגשות החזקים ביותר המנהלים אותנו.

הנשימה מעניקה ביטחון פנימי, פותחת מקום ליצירתיות, משיבה לחיקנו את העוצמה הנמצאת בכל אחד מאיתנו, מביאה את השקט הביתה, ומעבר לכל דבר אחר, פותחת את הלב. שום דבר חיצוני אינו יכול למלא את הווייתנו כמו הנשימה.

למצוא את הדרך הביתה
במשך שנים רבות עסקתי בעבודה עם גוף ונפש, חוויתי וניסיתי טכניקות שונות ומגוונות. הייתי ברת מזל והתאפשר לי לפגוש מורים גדולים מהארץ ומהעולם אך בשום טכניקה לא מצאתי את הדרך הביתה.

דווקא מטכניקת הנשימה התחמקתי תמיד, עד שיום אחד קיבלתי את המלצתה של אישה מדהימה ומורה נפלאה, עדיין עם הרבה התנגדויות פנימיות, במאמץ רב, אך גם בנחישות, מתוך תחושת החיפוש התמידי.

כבר לאחר התנסות ראשונית הרגשתי שהפעם מצאתי. הרגשתי בכל תא ותא בגופי שחזרתי הביתה, הכי קרוב לעצמי שאפשר, הכי הווה. בכל נשימה התחזקה בי הידיעה שאין דרך אחרת להיות כל כך קרובים לעצמנו כמו הנשימה, איתה הגענו לעולם ואיתה נעזוב.

להיות
עם כל נשימה נוספת שלקחתי התפתח בי הרצון להפסיק לחפש ולצאת לחופשי.
להתחבר ולא להתנתק
להרגיש ולא לפחד
להסתכן ולא לוותר
להסכים להיות- העצמי האמיתי, החיים עצמם, האהבה...
הכל כבר איתנו מהתחלה ועד הסוף...

לשאוף
"אי אפשר להיכנס פעמיים לאותו הנהר, כי מים חדשים זורמים בו בכל רגע" (הרקליטוס).

העבר הוא כמו המים שזרמו בנהר, ואילו ע"י הנשימה אנו מתמקדים בהווה. אנו שואפים לקרבנו אוויר, שואפים לקחת אחריות על חיינו. לחיות אותם מתוך שמחה והגשמה עצמית.

הנשימה היא יסוד החיים והיא מאפשרת לנו להתבונן בדיאלוג הפנימי שלנו עם עצמנו, להתבונן במניעים שלנו ולבחור- מהיכן אני פועל?

לנשוף
הנשימה הנכונה יכולה להשיב אלינו את החיים, לאפשר לנו להכיר את האמת הפנימית שלנו, ולהסיר מעלינו מגבלות ומכשלות ששמנו לעצמנו במרוצת החיים.
הנשימה הנכונה יכולה למלא אותנו בטוב ולרוקן אותנו מדברים שאינם רצויים עוד בחיינו.


כל נשימה היא חלקיק חיים
הרב מרגולין, מטפל רב תחומי העוסק בחיים מתוך שמחה, כתב "כל נשימה היא חלקיק של חיים". מנסיוני, לא כדאי לפספס אף חלקיק חיים.


מהות, מכללה לרפואה משלימה, העבירה פעילותה לקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב | כתובת: חיים לבנון 30  רמת אביב, ת"א | למפת הגעה - לברושים  
טלפון בברושים: 03-6411961 | פקס: 03-5376080 |  דוא"ל: info@mahut.co.il

Berliner Design
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט