לימודי הילינג קורס לימודי רפלקסולוגיה לימודי דולה קורס מודעות עצמית עיסוי דמיון מודרך לימודי נטורופתיה הגדלת חזה קורס עיסוי
לקבלת מידע נוסף הרשמ/י
שם:
מס' טלפון:
כתובת דוא''ל:
מכללת מהות העבירה ב 28/4/13 את פעילותה לקמפוס ברושים לרפואה משלימה באונ' ת"א, רחוב חיים לבנון 30 ת"א

מועדי פתיחת קורסים

חניה-בברושים

הרשמ/י למפגש היכרות

    ברושים בפייסבוק
    מהות בטוויטר
מהות ביוטיוב
  מהות בגוגל פלוס

למה ללמוד נטורופתיה במכללת מהות?

מחפשים, בודקים, מתלבטים? ריכזנו עבורכם את כל הסיבות ללמוד נטורופתיה במכללת מהות. לצד האווירה החמה והיחס האישי, תמצאו אצלנו תוכנית לימודים ייחודית ומעמיקה שתוביל אתכם להצלחה

הכל מתחיל מהראש... - איריס גורנר, מנהלת המגמה, היא בעלת ותק בהוראת הנטורופתיה וכן בעלת ניסיון קליני עשיר - מטפלת מזה 20 שנה ומלמדת בתחום הנטורופתיה מזה 17 שנים. איריס סיימה את לימודיה באוניברסיטת הבסטיר בארה"ב, האוניברסיטה הגדולה והמפורסמת ביותר בתחום הנטורופתיה. מעבר לכך, איריס היא בעלת רקע בתחומים רבים נוספים, ביניהם תואר ראשון בפסיכולוגיה, לימודי רפואה סינית, הומיאופתיה קלאסית ומודרנית ועוד. הידע העשיר והמגוון של איריס הביא לבניית תוכנית לימודים רחבה, משולבת ומקצועית. 

התעודה - מכללת מהות פועלת בחסות מרכז ההשתלמויות של אוניברסיטת בר אילן, ובוגרי המכללה מקבלים תעודות מטעם מהות והמרכז ההשתלמויות בר-אילן. הלימודים מוכרים ע"י איגוד הנטורופתים הארצי.

צוות המרצים – במהות לא תמצאו מרצים בעלי ותק של שנה או שנתיים. כל המרצים כל המרצים הם מהמובילים בארץ, בעלי ותק של עשור ומעלה, וניסיון וידע מקצועי ומעמיק. בצוות המרצים יש דוקטורים ותזונאים קלינאים, דוגמת ד"ר בועז לוי – ד"ר להנדסת מזון בעל שם עולמי בתחום המחקר.

תוכנית לימודים איכותית – מתוך כבוד לזמן, למאמצים ולכסף שמשקיעים הסטודנטים, בנינו תוכנית לימודים המכילה הרחבות מקצועיות. הרחבות אלו אינן ברמת טעימות או חוגים כגון טאי צ'י או צ'י קונג, לא מתוך זלזול בנושאים אלה, אלא כי במסגרת השעות של התוכנית העדפנו להוסיף ידע מקצועי ומעמיק ולהכשיר מטפלים איכותיים. להלן הפירוט:

התמחויות בתחום התזונה:

לנטורופתים רבים יש ידע בסיסי בלבד - הם יודעים לתת תפריטים ולדבר על תזונה טבעית, אבל לא בקיאים ולא יודעים לתת מענה ראוי ברמת הקייסים ה"קטנים", שהם אלו שמגיעים בפועל לקליניקה, ולכן חשוב לנו להקנות ידע מקצועי והתנסות קלינית מעבר לבסיס המחויב ע"פ תוכנית הלימודים.

  • תזונה לספורטאים - ע"פ תוכנית הלימוד של אוניברסיטת ת"א.
  • תזונה לנשים הרות – ידע המאפשר לנטורופת לטפל בנשים הרות בצורה מקצועית.
  • תזונה לפי סוג דם – כלי טיפולי נוסף יעיל ופופולארי מאוד.
  • תזונה אינטגרטיבית – דיאטנות בהיבט הקליני תוך התייחסות להיבטים הפסיכולוגים מאחורי אכילה, השמנה וכו'. מועבר ע"י דיאטן קליני.

התמחויות בתחום האבחון:

מעבר לאירידיולוגיה (אבחון לפי קשתית העין) ורפלקסולוגיה שגם הוא תחום אבחוני, הוספנו תחומי אבחון המרחיבים את ההסתכלות של המטפל ואת היכולת שלו לקבל תמונה מלאה לגבי המטופל, ונותנים מענה לצרכים אמיתיים שמטפלים נתקלים בהם בשטח.

  • אבחון דרך ציורי ילדים – פותח דלת נוספת לנטורופת בתחום הטיפול בילדים.
  • אבחון לפי שפת גוף - שפת הגוף מספרת לנו הרבה מאוד ומאפשרת לנו לקלוט במהלך הסיפור של המטופל, את האינפורמציה שלא נאמרת או שאינה בהכרה שלו.
  • אבחון לפי הלשון והציפורניים - אבחון שמקורו ברפואה הסינית.

המגמה כוללת כמובן קורסים רבים שמטרתם להעביר את המטפל העתידי תהליך אישי של הבשלה, התפתחות אישית וצמיחה לאורך תקופת הלימודים.

אנו מאחלים לכם הצלחה בכל אשר תפנו. אנחנו כאן לרשותכם ונשמח להנחות ולתמוך בכם בתהליך הצמיחה המקצועית והאישית שלכם.

 

מהות, מכללה לרפואה משלימה, העבירה פעילותה לקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב | כתובת: חיים לבנון 30  רמת אביב, ת"א | למפת הגעה - לברושים  
טלפון בברושים: 03-6411961 | פקס: 03-5376080 |  דוא"ל: info@mahut.co.il

Berliner Design
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט