לימודי הילינג קורס לימודי רפלקסולוגיה לימודי דולה קורס מודעות עצמית עיסוי דמיון מודרך לימודי נטורופתיה הגדלת חזה קורס עיסוי
לקבלת מידע נוסף הרשמ/י
שם:
מס' טלפון:
כתובת דוא''ל:
מכללת מהות העבירה ב 28/4/13 את פעילותה לקמפוס ברושים לרפואה משלימה באונ' ת"א, רחוב חיים לבנון 30 ת"א

מועדי פתיחת קורסים

חניה-בברושים

הרשמ/י למפגש היכרות

    ברושים בפייסבוק
    מהות בטוויטר
מהות ביוטיוב
  מהות בגוגל פלוס

אקופרסורה תאילנדי - הענף הרפואי של העיסוי התאילנדי

האקופרסורה התאילנדית הינה אחד מענפיה החשובים של הפיזיותרפיה המסורתית שהתפתחה במזרח אסיה. היא נמצאת בשימוש יומיומי נרחב במרפאות כאב ברחבי תאילנד ובעלת הצלחות מעולות ומרשימות בפיתרון בעיות אורטופדיות פשוטות ומורכבות גם יחד, כגון: בעיות בשלד הגוף, כאבי שרירים, בעיות במפרקי הגוף השונים, וכדומה.

אקופרסורה עושה שימוש בידע של נקודות מדויקות בעלות כוח ריפוי ללא שימוש במחטים אלא על ידי לחץ אצבעות, כפות ידיים, מרפקים וברכיים. המיוחד בשיטת טיפול זו שהיא מובנית מאוד במערכי נקודות הטיפול שלה, בצורת האבחון הפשוטה והבהירה שלה ובשיטת הטיפול שהיא קלה ללמידה ויישום. 
 
לעיתים קרובות, בעיות פיסיות ונפשיות יבואו לידי ביטוי בערוצים ונקודות בגוף ההופכים לנוקשים, חלשים ורגישים בתחושה ובמגע. מטפל מיומן יודע לאתר ערוצים ונקודות אלו ולטפל במכאובי הגוף השונים דרכם. הידע העתיק של מערכי הנקודות של האקופרסורה התאילנדית אותו נלמד בקורס, מכוון את המטפל ביעילות אל קבוצת הנקודות בה יש לטפל בכל מצב אורטופדי נתון ובכך מבטיח אבחון מהיר, מפגש טיפולי ממוקד ותוצאות ריפוי טובות ומהירות.

הקורס מיועד ל:
בוגרי קורס עיסוי תאילנדי, עיסוי רקמות עמוק ושיאצו. דרישת קדם: קורס אנטומיה-פיזיולוגיה.

מטרת הקורס:
רכישת כלים פשוטים ויעילים מאוד לטיפול בבעיות אורטופדיות שכיחות.
 
מרבית שעות הקורס יוקדשו לתירגול מעשי שיכלול:
  1. איתור מסלולי הריפוי ונקודות הלחיצה - שליטה טובה באנטומיה של נקודות האקופרסורה משמעותה הכרת הגוף, והיא הבסיס ההכרחי ליכולת לטפל ביעילות ובביטחון בבעיות ובהכשרת התלמיד כמטפל מעולה.
  2. מהלכי טיפול - רכישת מיומנות בטכניקות לחיצה וטיפול נכונות ומדוייקות היא המפתח לטיפולים בעלי השפעת ריפוי עמוקה.
  3. אבחון - נלמד איך לתשאל מטופל, איך להתבונן בו, ואיך להרגיש את ביטוי הבעיה שלו בנקודות ובערוצים. מיומנות באבחון נרכשת תוך התנסות ותרגול רב.
  4. התנסות במערכי טיפול מלאים - רוב שעות הקורס נאבחן ונטפל האחד בשני. נלמד את השיטה הן כמטפלים והן כמטופלים.
כמו כן, נלמד לבצע מערכי טיפול קצרים של 20-25 דקות המתאימים למצבי טיפול אשר חלה עליהם מגבלת זמן, ונלמד מערכי טיפול מלאים המתאימים לזמני טיפול של 50 דקות ויותר. טיפול קצר מתבסס על טיפול בקבוצת הנקודות שמטיבה עם הבעיה הנתונה ומניב תוצאות ריפוי משמעותיות. מערך טיפול מלא כולל "חימום" וטיפול בערוצי הריפוי לפני ההתמקדות בנקודות מערך הטיפול. בטיפול מלא משלבים את מערך הנקודות בעבודה כללית ומקיפה יותר שתכלול באופן אידיאלי את הגוף כולו. הטיפול המלא והכללי יותר הוא זה שמניב את תוצאות הריפוי הטובות ביותר.


משך הקורס: 13 מפגשים (כולל 2 מפגשי סטאז'). סה"כ שעות אקדמאיות: 75 ש"ל

מנחה הקורס: נעם טירולר

למועדי פתיחת קורסים ברפואה משלימה
 

מהות, מכללה לרפואה משלימה, העבירה פעילותה לקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב | כתובת: חיים לבנון 30  רמת אביב, ת"א | למפת הגעה - לברושים  
טלפון בברושים: 03-6411961 | פקס: 03-5376080 |  דוא"ל: info@mahut.co.il

Berliner Design
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט