לימודי הילינג קורס לימודי רפלקסולוגיה לימודי דולה קורס מודעות עצמית עיסוי דמיון מודרך לימודי נטורופתיה קידום אתרים קורס עיסוי
לקבלת מידע נוסף הרשמ/י
שם:
מס' טלפון:
כתובת דוא''ל:
מכללת מהות העבירה ב 28/4/13 את פעילותה לקמפוס ברושים לרפואה משלימה באונ' ת"א, רחוב חיים לבנון 30 ת"א

מועדי פתיחת קורסים

חניה-בברושים

הרשמ/י למפגש היכרות

    ברושים בפייסבוק
    מהות בטוויטר
מהות ביוטיוב
  מהות בגוגל פלוס

 

 רפואה סינית

תכנית לימודים ארבע שנתית המותאמת לדרישות האגודה לרפואה סינית מסורתית בישראל

קיראו על החזון שלנו

מאת: יוכי קשת

 

מתוך סרטון טלוויזיה

על הרפואה הסינית

הרפואה הסינית מציעה נקודות מבט ייחודיות ומרתקות על יחסי הגומלין המתקיימים בין היקום כמאקרוקוסמוס לבין האדם כמיקרוקוסמוס. יחסי גומלין אלו דנים בעקרונות ההתאמה ההדדית בין האדם ליקום וביישומם הרפואי. בין מושגי היסוד הלקוחים מתוך עולם מחשבה עתיק זה אנו מוצאים את המושגים- יין ויאנג, חמשת היסודות, מעגלים של יצירה ובקרה, טאי- צ'י, דאו, ועוד, כולם מושגים שהפכו לכמעט שגורים גם בשפתנו אנו. עיקר כוחה של הרפואה הסינית טמון ביכולתה להציב מודלים של חיים באיזון ובבריאות ובמקביל, להציע יישומים קליניים למצבי חוסר איזון ומחלה.

לקריאה נוספת והרחבה  לחצו כאן

 

1234רפואה סינית במכללת מהות

תכנית הלימודים להכשרת מרפאים ברפואה סינית של מכללת מהות

באמתחתה של הרפואה הסינית ארבעה ענפי טיפול עיקריים: דיקור ומוקסה, מגע, תזונה וצמחי מרפא. בקליניקה הטיפולית מתלכדים ארבעת ענפי טיפול אלה לכלל משנה טיפולית שלמה, יציבה וסדורה היטב.

תכנית הלימודים ברפואה סינית של מכללת מהות היא מעמיקה ויחודית בזה שהיא מעניקה לסטודנטים שלה הכשרה מלאה כמרפאים רב תחומיים בארבעת ענפי הטיפול הללו. לבוגרי המגמה מוענקות ארבע תעודות מקצועיות:
 יין ויאנג תעודת מרפא/ה ברפואה סינית
 יין ויאנגתעודת מרפא/ה בתזונה
 יין ויאנגתעודת מרפא/ה בצמחי מרפא
 יין ויאנגתעודת מרפא/ה בשיאצו וטווינה.

עוד על תכנית הלימודים  קיראו כאן

 

 

פילוסופיה סינית

ארבעת ענפי הטיפול של הרפואה הסינית צמחו מתוך הפילוסופיה והעקרונות הקוסמולוגיים שהבנו את תפישת עולמה. הפילוסופיה היא הגזע האיתן והיסוד המכונן של רפואה זו.
במהלך הלימודים נקיים דיון נרחב בתאוריית ארבעת היסודות בתרבויות העת העתיקה, נרחיב
בפילוסופיית חמשת היסודות, בנומרולוגיה ובאסטרונומיה הסינית תוך כדי הרחבה בתאוריית הגזעים והענפים, אי צ'ינג והשעון הביולוגי הסיני. במהלך הלימודים נעמיק את ההכרות עם תורת הדרך ( דאו) של הרפואה כפי שהיא מתבטאת בכתבים העתיקים תוך העמקה
בספר הרפואה הפנימית של הקיסר הצהוב . מטרת הלימודים היא לבחון לעומק את העקרונות הפילוסופיים שהנחו את הרפואה העתיקה ולהתחבר לעקרונות הטיפוליים הנגזרים מתפישת עולם זו.

לקריאה נוספת והרחבה  לחצו כאן

 
 

התפתחות אישית למטפלים - פסיכולוגיה ופסיכופתולוגיה על פי הרפואה הסינית

אם מקצועות הטיפול הם הענפים והפילוסופיה היא הגזע, הרי שהמושג רופא טוב ומיטיב הוא השורש והמהות של תרבות הריפוי.
מטרתם של הקורסים בחטיבת לימודים זו היא ללוות ולהנחות את הסטודנט/ית בתהליך הכשרתם כמרפאים ברפואה סינית. במהות אנו מאמינים שמודעות עצמית ואחריות אישית הן הבסיס להפיכתם של סטודנטים מבני אדם שוחרי ידע למרפאים המיטיבים עם אנשים הבאים לבקש את עזרתם. הסטודנטים שלנו נהנים מליווי והנחיה אישיים בתהליך הכשרתם הקלינית.

על הקורסים בהרחבה  לחצ/י כאן  

 

 

הכשרה קלינית

מטרתה של חטיבת ההכשרה הקלינית היא להעניק נסיון מעשי בידע שנרכש בכל אחד מנושאי הלימוד. כאמור מטרתנו היא להעניק לסטודנטים שלנו את מיטב ההכשרה הקלינית והמעשית הנדרשות להפעלת קליניקה מצליחה.

לקריאה נוספת והרחבה  לחצו כאן

 

למידע על סדנאות קיץ ברפואה סינית לחצו כאן

לקבלת פרטים נוספים והרשמה השאירו פרטיכם כאן ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

מהות, מכללה לרפואה משלימה, העבירה פעילותה לקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב | כתובת: חיים לבנון 30  רמת אביב, ת"א | למפת הגעה - לברושים  
טלפון בברושים: 03-6411961 | פקס: 03-5376080 |  דוא"ל: info@mahut.co.il

Berliner Design
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט