לימודי הילינג קורס לימודי רפלקסולוגיה לימודי דולה קורס מודעות עצמית עיסוי דמיון מודרך לימודי נטורופתיה הגדלת חזה קורס עיסוי
לקבלת מידע נוסף הרשמ/י
שם:
מס' טלפון:
כתובת דוא''ל:
מכללת מהות העבירה ב 28/4/13 את פעילותה לקמפוס ברושים לרפואה משלימה באונ' ת"א, רחוב חיים לבנון 30 ת"א

מועדי פתיחת קורסים

חניה-בברושים

הרשמ/י למפגש היכרות

    ברושים בפייסבוק
    מהות בטוויטר
מהות ביוטיוב
  מהות בגוגל פלוס

הכשרת מטפלים ברפואה משלימה

מכללת מהות שמה לעצמה מטרה: הכשרת מטפלים ברפואה משלימה, בגישה הוליסטית, ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. לצורך כך בנינו מערך הכשרת מטפלים המטפל בכל הפרטים, ואנו גאים להציגו בפניכם.

ה"אני מאמין" של הכשרת מטפלים
הוליסטי הוא שלם, המכיל בתוכו הכל.
הגישה ההוליסטית מלמדת אותנו להקשיב, להאמין, ולסמוך. כאשר אנו מאמצים גישה זו באמצע החיים, עלינו לזנוח הרגלים, דעות ותפיסות שספגנו במהלך חיינו.

מכללת מהות תומכת במטפלים לעתיד בתהליך ההתבגרות שעליהם לעבור לשם כך, ומלמדים כיצד לקחת אחריות על חיינו, בריאותנו ואושרנו, כמו גם על האומללות, הכאב והסבל דרכם אנו עוברים בחיים.

יחס אישי וכיתות קטנות
אנו מקפידים על כיתות קטנות, של לא יותר מ-20 סטודנטים בכיתה, על יחס אישי והיכרות עם כל הסטודנטים והסטודנטיות, וכן על ליווי השיעורים ע"י אסיסטנטים הבקיאים בחומר ומסייעים למורה ולסטודנטים בכל הדרוש.

כל סטודנט עובר שיחה אישית עם מנהל המכללה, גלעד שדמון, ודלתו פתוחה תמיד בפני הסטודנטים. ברשות הסטודנטים הטלפונים הישירים של המורים והאסיסטנטים, אשר יחד עם שאר הצוות במכללה מוכנים לתמוך בכל עת ובכל צורך בסטודנטים.

רק כך, אנו מאמינים, תהליך הכשרת מטפלים יכול להיות אפקטיבי.

צוות המורים
הכשרת מטפלים ברפואה משלימה בגישה הוליסטית מצריכה לימוד מהטובים ביותר בתחומם. לצורך כך קיבצנו במכללה מורים מהשורה הראשונה בכל תחומי הרפואה המשלימה, אשר חיים בעצמם על פי הגישה ההוליסטית ומטפלים לפי גישה זו.

להכרת צוות המורים של המכללה לחץ כאן

לימוד מעשי והתנסות
לימוד תיאורטי בלבד אינו מספיק, כמובן. לצורך השלמת תהליך הכשרת מטפלים ברפואה משלימה בגישה הוליסטית חייבים להתנסות בטיפול מעשי.

מכללת מהות מחייבת את הסטודנטים לעבור שלב סטאג' (התמחות) כמעט בכל קורס, בנוסף להתנסות המעשית המתבצעת כחלק מתהליך הלימוד. כמו כל הלימוד, גם ההתמחות מלווה, כמובן, ע"י מורי הקורס, האסיסטנטים וצוות המכללה.

ימי עיון, וסדנאות העשרה
הרפואה המשלימה מתפתחת ומשתכללת כל הזמן, ולכן אנו מקפידים להגיש לסטודנטים ידע עדכני ומעמיק בכל המקצועות והתחומים הנלמדים במכללה, ומקיימים מעת לעת סדנאות וימי עיון בנושאים שונים המיועדים לסטודנטים ולאנשי מקצוע, לצורך העמקת הידע והרחבת האופקים בתחומים שונים הקשורים לרפואה המשלימה ההוליסטית.

הכשרת מטפלים ומשווקים
נוכחנו לדעת כי הכשרת מטפלים ברפואה משלימה אינה מושלמת ללא הכשרתם בשיווק עצמי. לרוב, מטפלים ברפואה משלימה אינם יודעים כיצד לשווק את עצמם טוב מספיק, ועקב כך מתקשים להיכנס לתחום הטיפולים, אינם מצליחים להתפרנס מטיפול ולעיתים אף עוזבים את התחום ואת חלומם להיות מטפלים.

מכללת מהות, מציעה סדנת שיווק ייחודית למטפלים. סדנא זו באה להשלים את התהליך שעוברים הסטודנטים ולהביא אותם לשלב המימוש. הסדנא מיועדת למטפלים הרוצים לשפר את יכולת השיווק והמכירות שלהם (שבדרך כלל אינה מפותחת אצל מטפלים הוליסטיים) ורוצים להבין כיצד לנהל עסק כלכלי ולהתנהל בצורה רווחית, בלי לפגוע בטיב הטיפול ההוליסטי.

ריפוי הוא תהליך
אנו במכללת מהות מאמינים כי היכולת להגיע לריפוי אמיתי, והיכולת לתמוך בתהליך ריפוי של אחרים היא מקצוע ואומנות גם יחד. זוהי מיומנות הנרכשת בתהליך לימוד שיטתי, מסודר, מעמיק ואחראי, ואת זאת אנו מנסים לספק לכם, מטפלי העתיד
.
 

 

 

מהות, מכללה לרפואה משלימה, העבירה פעילותה לקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב | כתובת: חיים לבנון 30  רמת אביב, ת"א | למפת הגעה - לברושים  
טלפון בברושים: 03-6411961 | פקס: 03-5376080 |  דוא"ל: info@mahut.co.il

Berliner Design
אפסייט - בניית אתרים | קידום אתרים בניית אתרים אפסייט